A Doktori Iskola oktatói, óraadói

Név Beosztás Intézmény E-mail
Bernek Ágnes főiskolai tanár Zsigmond Király Főiskola abernek@t-online.hu
Bőhm Antal egyetemi tanár, professor emeritus Széchenyi István Egyetem bohm@mtapti.hu
Bugovics Zoltán egyetemi docens Széchenyi István Egyetem bugozoli@gmail.com
Csizmadia Zoltán egyetemi docens Széchenyi István Egyetem csizmadia@sze.hu
Dőry Tibor egyetemi docens Széchenyi István Egyetem doryti@sze.hu
Dusek Tamás egyetemi docens Széchenyi István Egyetem dusekt@sze.hu
Faragó László egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem farago@rkk.hu
Grúber Károly egyetemi docens Széchenyi István Egyetem kgruber85@hotmail.com
Hardi Tamás  egyetemi docens Széchenyi István Egyetem hardit@rkk.hu
Honvári János  egyetemi docens Széchenyi István Egyetem honvari@sze.hu
Józsa László egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem jozsal@sze.hu
Konczosné Szombathelyi Márta egyetemi docens Széchenyi István Egyetem kszm@sze.hu
Lados Mihály  egyetemi docens Széchenyi István Egyetem ladosm@rkk.hu
Lengyel Imre egyetemi tanár Szegedi Tudományegyetem ilengyel@eco.u-szeged.hu
Rechnitzer János egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem rechnj@sze.hu
Reisinger Adrienn  egyetemi docens Széchenyi István Egyetem radrienn@sze.hu
Róbert Péter egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem probert@sze.hu
Scharle Péter egyetemi tanár, professor emeritus Széchenyi István Egyetem scharle@sze.hu
Somlyódyné Pfeil Edit egyetemi docens Széchenyi István Egyetem somlyody.edit@sze.hu
Szegedi Zoltán egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem szegedi.zoltan@sze.hu 
Szörényiné Kukorelli Irén  egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem sziren@rkk.hu
Vastag Gyula egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem vastag.gyula@sze.hu

Kapcsolat

Széchenyi István Egyetem
Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskola

Cím: 9026 Győr, Egyetem tér 1. ÚT210.
Tel.: + 36 (96) 503-400/3200
E-mail: titkarsag.rgdi@sze.hu

SzEEDSM Doctoral Program

Eseménynaptár

Alkotóhét 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Szakirányválasztás 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Szenátusi ülés 2017. szeptember 25. 14:00 - 16:00
HÉHA - Luther és az angol reformáció 2017. szeptember 25. 18:00 - 19:00
Véradás 2017. szeptember 28. 10:00 - 15:00