A Tudományági Doktori Tanács tagjai

Név Beosztás Intézmény Elérhetőség
Elnök      
Prof. Dr. Rechnitzer János, DSc egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem rechnj@sze.hu
       
Teljes jogú belső tagok      
Ablonczyné Dr. habil. Mihályka Lívia, PhD egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem ablne@sze.hu
Prof. Dr. Bencsik Andrea, CSc egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem bencsika@sze.hu 
Dr. habil. Csizmadia Zoltán, PhD egyetemi docens Széchenyi István Egyetem csizmadia@sze.hu
Dr. Dőry Tibor, PhD egyetemi docens Széchenyi István Egyetem doryti@sze.hu 
Prof. Dr. habil. Dusek Tamás egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem dusekt@sze.hu
Prof. Dr. Faragó László

egyetemi tanár,

tudományos főmunkatárs

Széchenyi István Egyetem,

MTA KRTK RKI

farago@rkk.hu
Dr. habil. Grúber Károly, PhD

egyetemi docens

Széchenyi István Egyetem

kgruber85@hotmail.com
Dr. Hardi Tamás, PhD

egyetemi docens,

tudományos főmunkatárs 

Széchenyi István Egyetem,

MTA KRTK RKI

hardit@rkk.hu
Prof. Dr. Józsa László, CSc egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem jozsal@sze.hu
Dr. Lados Mihály, CSc

egyetemi docens,

tudományos főmunkatárs 

Széchenyi István Egyetem,

MTA KRTK RKI

ladosm@rkk.hu
Prof. Dr. Róbert Péter, CSc egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem probert@sze.hu
Somlyódyné Dr. habil. Pfeil Edit, PhD egyetemi docens Széchenyi István Egyetem somlyody.edit@sze.hu
Prof. Dr. Szegedi Zoltán, CSc egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem szegedi.zoltan@sze.hu
Prof. Dr. Szörényiné Dr. Kukorelli Irén, DSc

egyetemi tanár,

tudományos tanácsadó 

Széchenyi István Egyetem,

MTA KRTK RKI

sziren@rkk.hu
Prof. Dr. Vastag Gyula DSc egyetemi tanár Széchenyi István Egyetem gvastag@gmail.com
       
Tanácskozási jogú belső tagok:      
Dr. Reisinger Adrienn, PhD egyetemi docens  Széchenyi István Egyetem radrienn@sze.hu
Dr.   Eisingerné Dr. Balassa Boglárka, PhD
(tudományos titkár)
egyetemi adjunktus Széchenyi István Egyetem eisingerne@sze.hu
       
Teljes jogú külső tagok:      
Prof. Dr. Koltai Tamás, DSc egyetemi tanár Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem koltai@mvt.bme.hu
Dr. habil. Deli-Gray Zsuzsa   Groupe ESSCA  Zsuzsa.DELI-GRAY@essca.fr 
Prof. Dr. Kocziszky György, CSc egyetemi tanár Miskolci Egyetem regkagye@uni-miskolc.hu
Prof. Dr. Lengyel Imre, DSc egyetemi tanár Szegedi Tudományegyetem ilengyel@eco.u-szeged.hu
Prof. Dr. L. Rédei Mária, DSc   Regionális Informatika Kft. redeymari@gmail.com
Prof. Dr. Törőcsik Mária, CSc egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem torocsik@ktk.pte.hu
Prof. Dr. Vörös József, DSc egyetemi tanár Pécsi Tudományegyetem  voros@ktk.pte.hu
       
Egy   doktorandusz hallgató, akit a SZE DÖK delegál az iskola hallgatóiból: Polster Csilla PhD hallgató Széchenyi István Egyetem  

Kapcsolat

Széchenyi István Egyetem
Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskola

Cím: 9026 Győr, Egyetem tér 1. ÚT210.
Tel.: + 36 (96) 503-400/3200
E-mail: titkarsag.rgdi@sze.hu

SzEEDSM Doctoral Program

Eseménynaptár

Alkotóhét 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Szakirányválasztás 2017. szeptember 25. - 2017. szeptember 29.
Szenátusi ülés 2017. szeptember 25. 14:00 - 16:00
HÉHA - Luther és az angol reformáció 2017. szeptember 25. 18:00 - 19:00
Véradás 2017. szeptember 28. 10:00 - 15:00